burak sağyaşar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
burak sağyaşar

BuRaK_SağYa$aR

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D

3 posters
YazarMesaj
ceyda
Vip ( özeL ) üye
Vip ( özeL ) üye
ceyda

BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D Empty
MesajKonu: BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D   BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 4:36 pm

Burak bir zamanlar,"Roulette"isimli rock grubunu kurmuş.Grubun hem davulcusu hem solistiymiş.

RouLette grubu aslında BackStage grubunun mirascısıdır bir nevii...1999-2000 kurulan grup şu anda 5 kişilik kadrosu ile karşınızdadır!

Beste ve cover grubu olan RouLette yakında beste+cover lardan oluşan bir cd ile karşınızdadır!!!!! 24 Ekim 2004 tarihinden itibaren konser vermeye başlayan RouLette daha bir sürü projelerde yer alacaktır beklerizzzz!

Grup bu şekilde oluşur:

Davul Burak sağYa$ar
Gitar:MehmetAli Yüzbaşıoğlu
2.Gitar:Yunus Kart
Bass:Murat Öge
Vokal:Mertcan Görgün

grub tan ayrılmadan önce bi rock sitesinde bu yazıyı yazmış;

Sevgili dostlar!

Sizlerle bir haberi paylaşmak istiyorum. RouLette grubunun temelini MehmetAli ile birlikte seneler önce kızılayda bir studio da attık.Çok güzel anılar paylaştık, beraber besteler yaptık, 4-5 seneye aşkın beraber studiolara gittik, iyisiyle kötüsüyle provalarımız oldu. Ancak bir zaman geldi ki bizim derslerimiz ağırlaştı, hele benim bu sene çok yoğun bir programım var. SIZLERE Grup RouLette den AYRILACAĞIMI BİLDİRMEK İSTEDİM. Bir süreliğine RouLette yoluna tek başına devam edecek. Ancak benim işlerim hafifledikten sonra tekrar bir değerlendirme yapacağız belki bu grubun yeniden davulcusu olacağım belkide yolumu bu 3 haytadan ayıracağım. Hiç birimiz kahrolup kendimizi harap etmiyoruz. Hayatta bazı şeylere karar vermemiz gerekiyor ve maalesef geleceğimiz için gerekirse yıllar verdiğimiz gruptan bile bir süreliğine ayrılmamız gerekiyor.Bu üç kardeşim in yolları açık olsun, yeni konserler versinler , çalışsınlar bende gururla göğsümü gere gere bu grup benim grubum, işte kardeşlerim diye sevineyim...

Hepinizi çok seviyorum... kendinize iyi bakın
EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK ÜZERE !!!

sevgiler...

Burak Sağyaşar
alıntıdır
ŞuLe
Admin
Admin
ŞuLe

MesajKonu: Geri: BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D   BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 4:46 pm

saol btnm
https://burakfan.forumdizini.com
duyquu
Yeni üYe
Yeni üYe
duyquu

MesajKonu: Geri: BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D   BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 11:16 pm

ÇooK MarİfEtLİdir MşLLhXD Very Happy

sAol CNm PayLAşım İçin Smile

BURAK SAĞYAŞAR'ın marifetleri :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-